PAKETLER

Doğum Paketi

Doğum öncesi en az 1 saat önceden çekim başlar. Annenin son hamilelik pozları baba ile birlikte alınır. Doğuma hazırlık süreci, doğuma gidiş, doğum, doğum sonrası bebeğin ilk kontrolleri, anneyle bebeğin ilk buluşması, bebeğin ilk emzirilişi, anne-bebek-babanın çekimi ve diğer aile fertleri ile çekilen fotoğraflarla çekim sonlanır. Doğumun saatine göre ikinci gün çekimleri yapılabilir. Ayrıca, doğum paketini almak istemeyen aileler, tercihe göre sadece ikinci gün aile çekimi de alabilirler.

•    Gün boyu çekilen tüm fotoğraflar DVD’de baskıya hazır teslim edilir

•    Kapı posteri

•    Müzikli Slideshow

•    Albüm

 

Hamile Paketi

Yalnızca 9 ay süren, hayatınızın en özel dönemidir hamileliğiniz. Bebeğinize gün saydığınız bugünlerinizden çok özel kareler çekilir. Sizin seçtiğiniz ve kendinizi rahat hissetiğiniz herhangi bir mekanda çekim gerçekleşir. Çekime baba da katılabilir. Çekilen tüm fotoğrafları DVD’de baskıya hazır vermekteyim. İsteğe özel, ailelere basılı fotoğraf ve hamilelik albümü de hazırlanabilir.

 

Doğum Günü Paketi

Çocuğunuzun doğum günü boyunca, tüm partisi çekime dahildir. Ayrıca miniğinizin çok özel kareleri ve aile pozlarınız alınır. Böylece o güne ait çok özel aile fotoğraflarına da sahip olursunuz. Çekilen tüm fotoğraflar DVD’de, baskıya hazır teslim edilir. İsteğe bağlı albüm ve baskı fotoğraf da hazırlanabilir.

Diğer Çekimler

Anne-bebek çekimleri, Baby Shower, Bride Party, Kına ve diğer tüm özel gün çekimleri yapılabilir. Çekilen tüm fotoğraflar DVD’de baskıya hazır teslim edilir.

 

Not: Çekimlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen benimle iletişime geçiniz.