Hizmetler


DOĞUM ÇEKİMİ

Doğum öncesi en az 1 saat öncesinde çekim başlar. Hastanede hamilelik, anne-baba çekimleri ve hazırlık süreci, doğuma gidiş, doğum, doğum sonrası bebeğin ilk kontrolleri, anneyle bebeğin ilk buluşması, bebeğin ilk emzirilişi, anne-bebek-babanın çekimi ve diğer aile fertleri ile çekilen fotoğraflar ile çekim sonlanır. Geç saatte olan normal doğumlar ve sezaryenle olan doğumlarda, ikinci gün çekimi de yapılabilir ya da doğum paketini seçmeyip, sadece ikinci gün hastanede aile çekimi de isteyebilirsiniz. Daha detaylı çekim ve fiyat bilgisi için, İletişim bölümünden email gönderebilirsiniz.


HAMİLE ÇEKİMİ

Evinizde ya da birlikte karar vereceğimiz herhangi bir dış mekanda çekim gerçekleştirilebilir. Çekim süresi 2 saattir. Bu süresinde çok özel hamile pozlarınızı çekilir.


YENİ DOĞAN VE EV ÇEKİMİ

Bebeğinizin doğduğu ilk 15 gün, Yeni Doğan konseptli çekimi için en uygun zamandır. Yeni Doğan çekimleri evinizin sıcak ortamında gerçekleştirilir. Kostümler fotoğrafçıya aittir. Aile ile birlikte kostümlere karar verilir. Bebeğin tekli pozlarından sonra mini bir aile çekimi gerçekleştirilir. Çekim süresi 2 saattir.


DOĞUM GÜNÜ

Bebeğinizin doğum günü partisi fotoğraflarla ölümsüzleştirilir. Bebeğinizin tekli pozları ve aile kareleriniz de çekim süresince fotoğraflanır.


DİĞER ÖZEL ÇEKİMLER

Baby Shower, Aile Çekimleri, Diş Buğdayı gibi tüm özel günleriniz fotoğraflanır. Sadece İstanbul’daki çekimlere gidebilmekteyim.

Doğum ve diğer çekim detayları için; iletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz.

Miray Küçükçay

Sanat ve Tasarım Fakültesi, Sanat Yönetimi mezunu. 5 yıldan uzun süredir Doğum ve Bebek Fotoğrafçılığı en büyük tutkusu!